Bal Ósmoklasistów 2024: Po drugiej stronie lustra …

14 czerwca 2024 roku odbył się niezwykły Bal Ósmoklasistów w naszej szkole. Tegoroczny temat balu, “Po drugiej stronie lustra…”, wprowadził uczestników w cudowny świat.

Stołówka została przekształcona w magiczną krainę z różnorodnymi dekoracjami nawiązującymi do klasycznej opowieści Lewisa Carrolla. Uczniowie i nauczyciele w swoich strojach wykorzystali kolory i motywy nawiązujące do przewodniego motywu, co dodatkowo wzmocniło atmosferę tego niezapomnianego wieczoru.

Bal rozpoczął się od oficjalnego powitania przez przedstawiciela rodziców Pana Filipa Grzelaka oraz Panią dyrektor Annę Sobczak. Po przemówieniach, uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczne podczas belgijki.

W trakcie balu odbyły się liczne zabawy oraz uczniowie mogli sobie nagrać pamiątkowe filmiki w fotobudce 360 stopni. Na zakończenie wieczoru uczniowie ponownie wspólnie odtańczyli belgijkę i tym akcentem zakończyli ten magiczny wieczór.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w organizacji tego wydarzenia. Bal Ósmoklasistów 2024 na długo pozostanie w naszej pamięci jako wieczór pełen magii, radości i wspólnych chwil spędzonych w gronie przyjaciół.

Galeria zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Balu Ósmoklasistów 2024, aby ponownie przeżyć te niezapomniane chwile.

Bal