Dzień Dziecka

1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole to również był niezwykły dzień, ponieważ zamiast tradycyjnych lekcji zaplanowano szereg atrakcji.

Pani Dyrektor Anna Sobczak powitała uczniów na boisku szkolnym, składając im życzenia, aby nie zatracili w swojej drodze ku dorosłości dziecięcej radości życia i wrażliwości, aby dorośli otaczali ich miłością, zrozumieniem i pozwalali na realizację pasji.

Tego dnia klasy prezentowały ubrania w kolorach, które wcześniej wylosowali dla nich przewodniczący. Widok był niesamowity. Zabawę rozpoczęliśmy już na boisku wspólnymi tańcami. Później kolorowy korowód składający się ze wszystkich nauczycieli i uczniów naszej szkoły przeszedł na Cytadelę na wspólny piknik.

Przez kilka godzin dzieci sprawdzały swoje umiejętności w grach planszowych. zabawach sportowych, grach plenerowych oraz zajęciach plastycznych. Miały okazję uczestniczyć w pokazie udzielania pierwszej pomocy na Fantomie, zobaczyć wnętrze ambulansu i  zapoznać się z jego wyposażeniem.

Na każdego ucznia czekał także poczęstunek hot dogi oraz lody, który otrzymaliśmy dzięki sponsorom.

Ten wyjątkowy dzień w szkole upłynął w miłej atmosferze. Wszyscy wyśmienicie się bawili, czego dowodem jest poniższa galeria zdjęć.

Klasy w kolorach

Taniec

Cytadela