DZIEŃ POZYTYWNEGO MYŚLENIA

Jedna mała pozytywna myśl z rana, może zmienić Twój cały dzień.

Dalajlama

2 lutego 2024 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pozytywnego Myślenia.

Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Nauczyciele i uczniowie założyli, naszyjniki z kolorowych kwiatów, hawajskie koszule, fantazyjne kapelusze i różowe okulary pokazując w ten sposób ile jest w nich optymizmu.

Dużo rozmawialiśmy o tym jak pozytywne myślenie pomaga uwierzyć w siebie i własne możliwości, co przedkłada się na większe sukcesy w życiu codziennym oraz jak wpływa na zdrowie, samopoczucie i stan psychiczny.

Z okazji Dnia Pozytywnego Myślenia  życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom dużo uśmiechu i pogody ducha nie tylko 2 lutego, ale każdego dnia. Bo uśmiech potrafi rozjaśnić nawet najbardziej pochmurny dzień. 

Samorząd Uczniowski


Zapraszamy do fotorelacji.