Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września o godzinie 10.00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023.

Powitanie Pani Dyrektor

Na szkolnym boisku zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość rozpoczęła się okolicznościowym przemówieniem Pani Dyrektor Anny Sobczak. W nowym roku szkolnym życzyła wielu sukcesów wszystkim uczniom. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych.

Uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia

Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu brali udział w bardzo ważnym i podniosłym dla nich wydarzeniu. W obecności dyrekcji, grona pedagogicznego i rodziców, pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi uczniami i godnie reprezentować swoją szkołę. Po ślubowaniu uroczystego pasowania na ucznia, pięknym czerwonym ołówkiem dokonała Pani Dyrektor Anna Sobczak. Mali bohaterowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w miłych wspomnieniach wszystkich pierwszoklasistów.