Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września o godzinie 10.00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024.

Powitanie Pani Dyrektor

Na boisku szkolnym zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Anna Sobczak. Życzyła wszystkim uczniom, by rok szkolny 2023-2024 był wyjątkowy, pełen dobra, uśmiechu, tolerancji, życzliwości, wspaniałych koleżeńskich relacji oraz wielu szkolnych sukcesów.

Szczególnie ciepło przywitani zostali pierwszoklasiści, którzy w tym dniu w obecności dyrekcji, grona pedagogicznego i rodziców ślubowali być dobrymi uczniami i godnie reprezentować swoją szkołę. Po ślubowaniu Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania na ucznia, pięknym czerwonym ołówkiem.

Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w miłych wspomnieniach wszystkich pierwszoklasistów.