Szkolna OptyMISJA

Szkolna OptyMISJA trwała od 1 do 9 lutego 2024 r. Celem akcji było pokazanie, że szczęście i dobrostan bezpośrednio wpływają na efekty kształcenia.

DZIEŃ POZYTYWNEGO MYŚLENIA

2 lutego 2024 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pozytywnego Myślenia.

BAL KARNAWAŁOWY

1 lutego uczniowie kl. 6a i 6b, którzy brali udział w spotkaniu z Panią Bożeną Sulowską, nauczycielem języka migowego, zostali zaproszeni na dyskotekę karnawałową zorganizowaną przez młodzież z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Poznaniu.

Przystanek „Planszówka”

29 stycznia 2024 roku obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Puzzli i Łamigłówek. Tego dnia z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się akcja Przystanek „Planszówka”.

Dzień Maski Karnawałowej

Karnawał to noworoczny okres zimowych zabaw, parad oraz maskarad.

Kącik relaksacyjny

Przemiła niespodzianka!
Powrót po przerwie świątecznej wiązał się z miłą niespodzianką.

Spotkanie z trenerami CREO

5 grudnia klasy siódme wzięły udział w warsztacie w ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu Stowarzyszenia CREO  “Wolontariat z klasą”.

Szkolne Mikołajki

Dnia 6 grudnia 2023 roku, w naszej szkole odbyły się SZKOLNE MIKOŁAJKI.

Szkolny Miesiąc Tolerancji i Życzliwości

„Każdy inny – wszyscy równi”

Tydzień Życzliwości i Pozdrowień

W dniach 20-24 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Życzliwości i Pozdrowień.

Warsztaty plastyczne

,,Każdy inny – wszyscy równi”

Spotkanie z Panią Bożeną Sulowską

21 listopada uczniowie klas szóstych uczestniczyli w spotkaniu z Panią Bożeną Sulowską.

Od 13- 17 listopada  trwał w naszej szkole Tydzień Tolerancji

Pod hasłem „Każdy inny – wszyscy równi” celebrowaliśmy naszą różnorodność. Rozmawialiśmy o akceptacji, wrażliwości i gotowości służenia pomocą.

AKCJA „KARMA WRACA”

Samorząd Uczniowski zakończył akcję KARMA WRACA, która polegała na zbiórce karmy oraz koców, legowisk, zabawek i maskotek dla Schroniska dla zwierząt w Poznaniu oraz Fundacji dla kociąt Maciupkowo w Kicinie.

Dzień kundelka…

25 października obchodziliśmy Dzień Kundelka, czyli nieformalne święto wszystkich wielorasowych psów.

Światowy Dzień Zwierząt

Światowy Dzień Zwierząt to święto, które obchodzimy corocznie 4 października. Cały październik jest Międzynarodowym Miesiącem Dobroci dla Zwierząt.

Dzień Edukacji Narodowej

11 października w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Ślubowanie Samorządu Uczniowskiego

W dniu 4 października  2023r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowej Rady Samorządu Uczniowskiego.

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich nauczycieli oraz uczniów do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Kropki.

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

19 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego na nowy rok szkolny 2023/2024.

Dzień w kapciach i piżamie

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego dnia 30 maja odbył się w naszej szkole „Dzień w kapciach i piżamie” pod hasłem „W SZKOLE JAK W DOMU”.

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

12 maja 2023 roku obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej.

Dzień bez plecaka

21 marca witaliśmy wiosnę w nietypowy sposób.

Dzień Kobiet

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy wczoraj w naszej szkole „Dzień szalonej fryzury”.

Walentynki

Z okazji Walentynek od 23 stycznia do 13 lutego w holu szkoły wszyscy chętni mogli wrzucić do skrzynki walentynkowej życzenia dla kogoś, kogo bardzo lubią lub darzą wyjątkową sympatią.

Dzień Maski Karnawałowej

Karnawał to noworoczny okres zimowych zabaw, parad oraz maskarad. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów oraz nauczycieli do wspólnej zabawy.

Szkolne Mikołajki

Dnia 6 grudnia 2022 roku, w naszej szkole odbyły się SZKOLNE MIKOŁAJKI.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Zobacz, jak uczniowie naszej szkoły świętowali Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka!

Dzień Kundelka

W okresie od 18 do 28 października br. w naszej szkole trwała akcja charytatywna, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Kundelka.

Dzień Chłopaka – relacja

W naszej szkole świętowanie Dnia Chłopaka na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkolnych. W tym szczególnym dniu Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich do zabawy pod hasłem: „Zwariowany dzień z wąsem”.

Zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego

W dniu 21 września 2022 roku na boisku naszej szkoły, w podniosłej atmosferze, odbyła się bardzo ważna dla społeczności szkolnej uroczystość – zaprzysiężenie nowych członków Samorządu Uczniowskiego.

Wybory Samorządu Uczniowskiego

19 września 2022 roku w naszej szkole odbyły się wybory na Przewodniczącą oraz Wiceprzewodniczącą Samorządu Szkolnego.