Z życia świetlicy

Co ciekawego robiliśmy w naszej szkolnej świetlicy w ostatnim czasie.

CO SŁYCHAĆ W ŚWIETLICY?

To jeden z najbardziej ulubionych miesięcy w ciągu całego roku szkolnego. Przedświąteczny czas zawsze dostarcza nam wiele radości.

CO SŁYCHAĆ W ŚWIETLICY?

Jak pracowaliśmy w naszej świetlicy – troszkę wiadomości i relacja fotograficzna.

CO SŁYCHAĆ W ŚWIETLICY?

Skoro na zewnątrz zaczęła panować jesień, to ze swoim czarem i urokiem „zapragnęła” także wejść do naszych świetlicowych sal. I tak się stało.

CO SŁYCHAĆ W ŚWIETLICY?

W tym roku wakacje trwały nieco dłużej, ponieważ nowy rok szkolny powitaliśmy nie pierwszego, a czwartego września. Tradycyjnie spotkaliśmy się na boisku szkolnym.

Maj i czerwiec w świetlicy

We wtorek 09.05.2023 r. odbyło się spotkanie z członkami Winogradzkiego Klubu Seniora, którego byliśmy współorganizatorami.

Kwiecień w świetlicy

Z każdym dniem obserwowaliśmy rosnącą ilość wiosennych oznak, chociaż nie zawsze mogliśmy poczuć jej ciepło.

Marzec w świetlicy

Bez wątpienia trzeci miesiąc roku to najwyższy czas, aby wypatrywać oznak i symboli wiosennej pory roku.

Styczeń i luty w świetlicy

Po dłuższej przerwie przeznaczonej na świętowanie i na zasłużony wypoczynek spotkaliśmy się w Nowym 2023 Roku.

Grudzień w świetlicy

W tym roku powróciliśmy do organizacji świetlicowego wydarzenia czytelniczego, które z powodu pandemii przez pewien czas nie mogło się odbywać.

Listopad w świetlicy

W pierwszej połowie listopada, tradycyjnie, zajmowaliśmy się tematyką historyczną. Skłaniało nas do tego obchodzone co roku w całym kraju listopadowe Święto Niepodległości.

Październik w świetlicy

W drugim miesiącu roku szkolnego i w pierwszym w pełni jesiennym, nasza uwaga i działania zostały skierowane na tworzenie, podziwianie i radosne korzystanie z leżących w zasięgu naszych rąk darów kolorowej pory roku.

Wrzesień w świetlicy

W słoneczny poranek, 1 września, powitaliśmy nowy rok szkolny. Miło było spotkać się po dwóch miesiącach wakacji i ponownie zagościć w świetlicowych pomieszczeniach i na szkolnych boiskach.