Tydzień Życzliwości i Pozdrowień

Prawdziwa życzliwość to nie tylko słowa, ale przede wszystkim czyny.

Tadeusz Różewicz

    W dniach 20-24 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Życzliwości i Pozdrowień.
    Obecnie Dzień Życzliwości i Pozdrowień jest obchodzony w ponad 180 krajach.  Samorząd Uczniowski zadbał o to, aby to jedno z nietypowych świąt wywołało pozytywne emocje i podniosło życzliwość naszej szkolnej społeczności.
    Uczniowie przygotowali gazetki okolicznościowe na temat życzliwości, ozdobili drzwi klas pozytywnymi emotkami. Dużą popularnością cieszyła się „Tablica dobrych myśli i pozdrowień” na której zawisło ponad 340 serduszek z miłymi, ciepłymi słowami oraz pozdrowieniami. W wykonanej przez uczniów Ramce życzliwości można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ponadto, w przestrzeni szkolnych korytarzy zostały przyczepione karteczki, na których znajdowały się miłe słowa. Tymi pozdrowieniami zarówno uczniowie jak i nauczyciele obdarzali wybraną przez siebie osobę. Był to tydzień wyjątkowy, pełen dobrych uczynków, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji.

Zachęcamy do bycia miłym, dobrym i życzliwym nie tylko od święta.

Samorząd Uczniowski

Zapraszamy do fotorelacji