• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A

Czy to baśń, czy nie baśń?

Szkolne Kółko Teatralne - Czy to baśń, czy nie baśń?W dniu 11 czerwca odbył się spektakl Szkolnego Kółka Teatralnego Za kulisami – „Czy to baśń, czy nie baśń” dla społeczności szkolnej i rodziców występujących uczniów.

I i II miejsce w międzyświetlicowym konkursie

Fragment pracy Zofii Kieliszewskiej z klasy 3 cTrzy uczennice podczas zajęć świetlicowych wykonały prace plastyczne na Konkurs Międzyświetlicowy pt. „Wiosenna łąka” ogłoszony przez SP 74 w Poznaniu. Obraz namalowany farbami olejnymi przez uczennicę klasy III…

Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny”

W bieżącym roku w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” wzięło udział aż 319 134 uczniów z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowało 92 uczestników z klas 2-6. Zmagali się w trzech kategoriach: Żaczek, Maluch i Beniamin.


Wyniki konkursu wiedzy o krajach Unii Europejskiej

W miesiącu maju dla uczniów klas IV – VI odbył się konkurs wiedzy 
o krajach Unii Europejskiej, podczas którego uczniowie wykazali się dużą znajomością na temat państw należących do Unii Europejskiej.

Wyniki Szkolnego Festiwalu Talentów 2014

Dnia 22 maja br. odbył się po raz kolejny Szkolny Festiwal Talentów. Zgłosiło się bardzo wielu uczniów, którzy chcieli zaprezentować swoje talenty i uzdolnienia z zakresu wielu dziedzin.

Wyniki konkursu szkolnego - Moda na ekologię

Konkurs Moda na ekologięWyniki konkursu szkolnego na indywidualne zaprojektowanie oraz wykonanie dowolną techniką konfekcji damskiej, męskiej lub dziecięcej z materiałów stanowiących odpady takich jak plastik, makulatura, itp.

Konkurs ortograficzny Gżegżółka

Konkurs Gżegżółki - 1 miejsce Kamila WrzesińskaW dniu 26 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 84 im. Tadeusza Kościuszki w Poznaniu odbył się finał XIV Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego „Gżegżółka”. Poprzedzony był on dwoma etapami eliminacji szkolnych.

Spełniamy marzenia

Spełniamy marzenie Darii podopiecznej Fundacji Mam MarzenieDnia 17 maja 2014 r. spełniliśmy kolejne marzenie podopiecznej z Fundacji Mam Marzenie. Daria otrzymała od nas laptopa oraz...

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2