• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Międzynarodowy Dzień Kropki - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Międzynarodowy Dzień Kropki  

Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony 15 września, zmienił się w naszej szkole w prawdziwe szaleństwo. Kropy, kropki, kropeczki na spodniach, spódnicach, bluzkach, koszulach, chustkach, opaskach, plecakach...

Kropki na odzieży uczniów, nauczycieli, innych pracowników szkoły. Na wystrojonych uczniów czekały zabawy tematyczne z kropką w roli głównej: połącz, wstaw, dopasuj... Każdy miał szansę odkryć w sobie niepowtarzalny talent, znakomicie się przy tym bawiąc.

Kropką nad "i" był Konkurs na najbardziej "zakropkowaną" klasę!

Mamy nadzieję, że wesołe obchody tego dnia staną się tradycją naszej szkoły.

Prezentacja

Galeria zdjęć

  

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2