• Rozmiar:
Na zdjęciu choinka Bożonarodzeniowa z gwiazdą Betlejemską

Podsumowanie akcji „Radość pod choinkę”

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę słodyczy w ramach akcji "Radość pod choinkę”. Słodkości zostały przekazane Placówkom Opiekuńczo-Wychowawczym "SYCHEM", "NEGEB", "KANAAN" i "BETANIA" w Szamotułach. Otrzymaliśmy przepiękne podziękowanie - fotorelacja z wizyty poniżej.

Z zebranych słodyczy przygotowaliśmy również paczkę wraz z kartkami świątecznymi dla podopiecznych domu Wspólnoty L’Arche. Jest to miejsce, gdzie osoby z niepełnosprawnością intelektualną i osoby intelektualnie sprawne dzielą razem życie codzienne, pracę i wypoczynek oraz budują relacje przyjaźni. W ubiegły piątek dom przy ulicy Żytniej pod opieką Pani Małgorzaty Gawrych-Grządzielskiej odwiedziły uczennice klasy 7a: Zosia Skóra, Wiktoria Komorowska, Marianna Nowakowska oraz Hania Lewandowska. Gospodarze zaprosili gości do środka i opowiedzieli o działalności domu. W ramach podziękowania za odwiedziny i dary przygotowali kartkę z życzeniami.

logo cdz