• Rozmiar:
Na zdjęciu zając wielkanocny z pisankami

Podsumowanie akcji „Zajączek”

Zgodnie ze szkolną tradycją i w tym roku Szkolne Koło Wolontariatu wraz z Samorządem Uczniowskim przeprowadziły akcję „Zajączek” – świąteczną zbiórkę słodyczy na rzecz potrzebujących dzieci. Ofiarność naszych uczniów i uczennic jak zwykle przeszła najśmielsze oczekiwania. Akcja trwała zaledwie kilka dni, pomimo to miejsce zbiórki, czyli gabinet Pań psycholog i pedagog, zamienił się w małą hurtownię słodkości.

Przekazanie słodyczy

Zebrane słodycze tuż przed Wielkanocą dotarły do Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "SYCHEM", "NEGEB", "KANAAN" i "BETANIA" w Szamotułach, które nasza szkoła wspiera od lat. Dary przekazała opiekun Samorządu Uczniowskiego. Obdarowani nie ukrywali swojej wdzięczności. W akcie podziękowania wykonali dla nas dyplom.

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję „Zajączek”. Wasze otwarte serca sprawiają, że ten świat staje się lepszy.

logo cdz