• Rozmiar:
Wielkopolski Kurator Oświaty

Sukcesy w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych

10.05.2022 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego Wielkopolski Kurator Oświaty Pan Robert Gaweł wręczył uczniom szkół podstawowych dyplomy laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w tej uroczystości, ponieważ nasi uczniowie, wykazali się ogromnym talentem, wytrwałą pracą i uzyskali zaszczytne tytuły laureatów.

Eliza Zdych – uczennica klasy 8a aż trzykrotnie sięgnęła po laur zwycięstwa i została laureatką Wojewódzkich Konkursów: Matematycznego, Biologicznego i Chemicznego. Eliza jest także finalistką Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego.

Liwia Bredow - uczennica klasy 8c została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.

Bruno Zajas – uczeń klasy 8d został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Jesteśmy dumni z ich sukcesów i wierzymy, że staną się wzorem do naśladowania dla kolejnych roczników uczniów naszej szkoły.

Gratulujemy ogromnego sukcesu, który pozwoli laureatom podążać ku przyszłości wybraną drogą.

logo cdz