• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna…”
ks. Jan Twardowski

 

Kolejny rok szkolny za nami. 24 czerwca 2022 r. wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa i rozpoczęli wakacje. Dla absolwentów był to dzień pożegnania z SP38. Nie zabrakło wzruszeń, gratulacji i pięknych podziękowań. Uczniowie klas ósmych z radością i dumą odbierali świadectwa, dyplomy i nagrody. Za wybitne wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie osiem osób otrzymało Srebrną Tarczę. Wręczono także nagrodę specjalną SERCE NA DŁONI, by wyróżnić uczennicę, która w kontaktach z rówieśnikami wykazała się niezwykłą wrażliwością i empatią.

Absolwentom życzymy, by śmiało spoglądali w przyszłość i nie rezygnowali z marzeń.

Wszystkim Uczniom, ich Rodzicom i Opiekunom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2