„Szkoły pełne Talentów”

Nasza szkoła przystąpiła do kampanii społecznej Lidla „Szkoły pełne Talentów”.

Celem akcji jest rozwijanie talentów dzieci poprzez wzbogacanie szkoły w różne pomoce dydaktyczne. Kampania ma również mobilizować lokalną społeczność do wsparcia działań szkoły. Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać w kasie Talenciaki (papierowe kupony) za każde zakupy za co najmniej 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo). Zebrane Talenciaki przypisz naszej szkole!

Jak przekazać Talenciaka szkole? Są trzy sposoby:

i przypisując jej kod alfanumeryczny znajdujący się na Talenciaku;

• umieszczając Talenciaka fizycznie w skrzynce znajdującej się w dyżurce, przy wejściu do szkoły.

Zebrane w czasie trwania akcji punkty będą mogły być wymienione przez szkołę na określone nagrody z 9 różnych kategorii (szczegółowe informacje można uzyskać na stronie akcji).

Akcja trwa do 20 listopada. Wszystkie nieprzypisane Talenciaki tracą ważność w dniu 21 listopada 2022 r.

Więcej informacji na stronie https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469

LICZYMY NA WAS!!!