VII EDYCJA SZKOLNEJ LIGI WOLONTARIACKIEJ

Już po raz kolejny nasza szkoła włącza się w działania na rzecz zwierząt z poznańskiego Ogrodu Zoologicznego uczestnicząc w Szkolnej Lidze Wolontariackiej. W tym roku wspólnie uczniowie klasy 5a oraz klas siódmych będą realizowali sześć zadań w okresie październik-marzec. Podjęte działania służyć będą zwierzętom i poznańskiemu ZOO.

Już teraz zapraszamy wszystkich uczniów do włączenia się w nasze pierwsze zadanie.

W okresie 6 – 20 października br. zbieramy orzechy włoskie dla niedźwiedzi brunatnych z Nowego Zoo. Przyniesione orzechy prosimy o włożenie do kartonu w holu szkoły. Większe ilości orzechów można zawieźć bezpośrednio do Starego Zoo (ul. Zwierzyniecka 19) lub Nowego Zoo (ul. Krańcowa 81 /ul. Kaprala Wojtka 3). W tym przypadku orzechy należy spakować w karton lub worek i koniecznie podpisać nazwą szkoły.

Gorąco zachęcamy Was do włączenia się w naszą akcję!