XIV Konkurs Teatralny „Między nami aktorami” – wyniki

Teatr to magia. Magię nosimy w sobie od urodzenia, każdy trochę inną. Odkryjmy ją.”

Dnia 31 marca 2023 roku o godzinie 15:00 w naszej szkole odbył się XIV Konkurs Teatralny „Między nami aktorami”.

Dla licznie zgromadzonej publiczności wystąpiły dwa zespoły oraz solistka, łącznie 20 osób. Młodzi aktorzy odważnie zaprezentowali swoje umiejętności teatralne i wokalne czym urzekli, rozbawili i wzruszyli komisję oraz widownię.

Występy ocenione były przez Jury, które  brało pod uwagę: scenariusz, reżyserię, grę aktorską, interpretację utworu, ruch sceniczny oraz scenografię, wykorzystanie kostiumów, rekwizytów i muzyki.

Wyniki

I miejsce 

zajęła grupa dziewczynek z kl. 4b (Julia Jaworska, Liliana Czarnecka, Kalina Piskorska, Ida Brzozowska, Natalia Ochrymowicz, Gabriela Gibińska), która zaprezentowała scenkę  pt. „Telewizja”

II miejsce ex aequo

uczennica kl. 1c Wiktoria Olejnik, która zaśpiewała piosenkę Sanah pt. „Nic dwa razy”

oraz

grupa uczniów z kl. 4a (Tymoteusz Teodorczyk, Maja Piosik, Zofia Piotrowska, Anastazja Skibiak, Franciszek Kwiatek, Jan Lewandowicz, Ania Dylewska, Tamara Łakomecka, Jan Goliński, Iwo Bredow, Antoni Goździor, Szymon Jarzyński, Lena Daraszkiewicz), która zaprezentowała scenkę pt. „ Nie ma mnie” autorstwa Dariusza Jagodzińskiego.

Serdecznie gratulujemy udanych występów.