Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Zobacz, jak uczniowie naszej szkoły świętowali Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka!

Dzień Kundelka

W okresie od 18 do 28 października br. w naszej szkole trwała akcja charytatywna, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Kundelka.

Dzień Chłopaka – relacja

W naszej szkole świętowanie Dnia Chłopaka na stałe wpisało się w kalendarz imprez szkolnych. W tym szczególnym dniu Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich do zabawy pod hasłem: „Zwariowany dzień z wąsem”.

Zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego

W dniu 21 września 2022 roku na boisku naszej szkoły, w podniosłej atmosferze, odbyła się bardzo ważna dla społeczności szkolnej uroczystość – zaprzysiężenie nowych członków Samorządu Uczniowskiego.

Wybory Samorządu Uczniowskiego

19 września 2022 roku w naszej szkole odbyły się wybory na Przewodniczącą oraz Wiceprzewodniczącą Samorządu Szkolnego.